Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A8

€19,200
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Audi A8 ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike , me te gjitha sherbimet e kryera

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 15 May 2022
Support Ukraine