2012' Audi A8 photo #1
2012' Audi A8 photo #2
2012' Audi A8 photo #3
2012' Audi A8 photo #4
2012' Audi A8 photo #5
2012' Audi A8 photo #6
6 photos

2012' Audi A8

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€18,000
Published 12 May 2024ID: Ehy1RH

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2012' Audi A8

SHITET↩️
AUDI A8 LUNGO 3.0 TDI QUATTRO
ℹ️Motorri: 3.0 TDI
ℹ️Viti: 2012
ℹ️Karburanti: Nafte
ℹ️Kambio: Automatike
ℹ️Kilometra: 210.000KM (ORGJINALE 100% ME GARANCI)
ℹ️Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim)
Lista e Opsioneve:
▪️DISTRONIC
▪️Audi Breaking Guard
▪️Fener Full Matrix
▪️Kamera Parkimi
▪️Sistem Muzike BOSE
▪️Keyless GO
▪️Start-Stop (Ndizet/Fiket me Buton)
▪️Auto Start-Stop (Fiket kur Ndalon)
▪️Tavan xhami
▪️Sendiljet Para Elektrike + Memorie
▪️Sendiljet Para me NGROHJE + FTOHJE
▪️Sendiljet Mbrapa me NGROHJE +FTOHJE
▪️Timon me Pozicionues elektriK
▪️Marsha ne Timon
▪️Perde Full Mbrapa
▪️Auto Hold System
▪️Bluetooth
▪️Komanda ne Timon
▪️Sensor Dritash + Shiu
▪️Klima 2 Zona
▪️Xhama dhe Pasqyra Elektrik
▪️Pasqyra me Palosje
▪️Edhe Shume Opsione Tjera...
▪️4 Goma te reja Michelin te sapovendosura
ℹ️Makina eshte e sapoardhur me te gjitha sherbimet e kryera, e gatshme per tu, kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
Çmimi:€ i diskutushem

Support Ukraine