Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Audi A8

€15,500
2012' Audi A8 photo #1
2012' Audi A8 photo #2
2012' Audi A8 photo #3
2012' Audi A8 photo #4
2012' Audi A8 photo #5
2012' Audi A8 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

d Shitet Audi A8 4.2tsi d
Super Full Option Viti 2012
Kambjo automatike 8G me
158.000km Mije kilometra originale me te drejte kontrolli, Me dokumenta te regullta per 1 vit Targe e Perzgjedheudhur, Xhamat e zi me
leje para morapa per 5 vite.
Opsionet e Makines: Timon multifunksional me levizje elektrike, Navigator I madh, Mp3, Bluetooth Kart Memorie, DVD Audio,
Sediljet para dhe mbrapa full elektrike, Sediljet me Ngrohje/Ftohje
para + Full Masazh,
Klima me 4 zona, Baxha, Perde elektrike, Drita Full Led Ambient, Drita Simas Drejtimit Timonit, Auto Hold Fiket Ne Semafor, Pilot Automat, Sistem Distronic, Sistem Anti Shpejdsi Anti Radar ETJ...
Disqe dhe goma R219 te sapo vendosura, Goma 100%
Makina eshte me te gjitha opsionet e mundshme te Audit A8!
THEKSOJ !
Makina eshte ne gjendje perfekte ne
cdo aspekt te mundshem
Nderrohet + Diferenca Nga ana Juaj!

  • 068Show phone
  • Durres
  • 28 January 2024
Support Ukraine