2011' Audi A8 photo #1
2011' Audi A8 photo #2
2011' Audi A8 photo #3
2011' Audi A8 photo #4
2011' Audi A8 photo #5
2011' Audi A8 photo #6
6 photos

2011' Audi A8

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€15,800
Published 28 May 2024ID: v9sRfQ

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' Audi A8

🔱 Audi A8 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 4.2
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2011
🔹️Cmimi 》15.800€

🔹️Pershkrimi 》Audi A8 Quattro 4.2 TDI v8 nafte, makina eshte e targuar dhe me letra te prera. Prodhim gjerman. Sherbime te bera, gjendje motorrike dhe kambio shume te mire Kamera dhe sensore parkimi, xenon bixeno, pilot automatik, full led para mbrapa, interior light, eco system, navi i madh, sedilje me ngrohje, ftohje dhe fryrje, distronic, blind spot, etj...

Support Ukraine