Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Audi A8

€17,000
2011' Audi A8 photo #1
2011' Audi A8 photo #2
2011' Audi A8 photo #3
2011' Audi A8 photo #4
2011' Audi A8 photo #5
2011' Audi A8 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Goma michelin pilot sport 4 s 1400 € dhe frenat ATE qeramik para mrapa 500 € e majtme per merak nafta i esht hudh vec ke gazheli 4 vjet rrjesht asnji her tek ven tjeter dhe si ka hyp njeri tjeter pervec meje asihere nuk esht makine tregtari super e shpejt dhe ekonomike 3.0 nafte vaj filtra cdo 5000 km dhe vetem vaj castrol edhe asnji lloj tjeter nuk e ndrroj me mjete
ngjyra e zez perl me nuanc jeshile ndiell ,baxho me panel diellor fry mren vet kur esht vap jasht dhe ka ganxh me buton per terheqje mjeti tj
Letrat sa jan pre
CMIMI ABSOLUTISHT I PADISKUTUSHEM

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 9 November 2023
Support Ukraine