Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Audi A8

€24,900
2011' Audi A8 photo #1
2011' Audi A8 photo #2
2011' Audi A8 photo #3
2011' Audi A8 photo #4
2011' Audi A8 photo #5
2011' Audi A8 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

AUDI A8 W12 FSI LANG Quattro
Viti.12.2011
Kambio.automatic
Karburanti.benzine
Motor.6.3 368 kw (500 hp)
Euro.5
Verision, german
Km.196 000
Taksa te paguara
Cmimi:26 500€

Te githa sherbimet e bera ne kohe goma te sapo vena.
Pajisje speciale:
Airbag-i anësor i pasagjerit mund tè fiket, paketa Alcantara me astar te zi tê çatise, pakete ndihmèse duke perfshirë Audi pre sens plus, celularin pèr sistemin telefonik pèrpara dhe mbrapa, Audi ekskluzive e veshjes se çatise Alcantara, pajisje ngarkuese me ante skish, sistemi i ndihmes se shoferit: naten asistent i shikimit, sistemi i asistences se shoferit: sistem paralajmèrimi pèr largimin nga korsia (Assist ne korsi), pakete e sedilieve te pasme per sedilie teke (1 deniëse e vetme / 1 ndenjèse pushimi), dysheke ekskluzive Audi me profil tubacioni (lekure), pakete e dhomès se bagazhit, Audi ekskluzive e pasme raft në Alcantara, pajisje te brendshme:
Audi ekskluzive lekure Valcona (paketë 4), pajisje të brendshme: futje ne dru hiri i imet, kafe kadifeje / kafe natyrale e zgjatur, jonizues per pastrimin e ajrit (sistemi i cilèsise se ajrit), sistem kamera per pamjen perreth (sipër pamje), dritat ekskluzive te leximit kardanik të Audi ne pjesen e pasme, sistem frenimi qeramik ne pjesen e perparme dhe tē pasme, pakete e plote lëkure, buze LM 9×20 (10 fole paralele, pjeserisht te lèmuara), çati panoramike elektrike - para dhe mbrapa, rrota rezerve si emergence rrot₴, transmetues per hapèsin e dyerve te garazhit (te integruar ), rripa sigurie ekskluzive Audi, boje speciale e zeze e shkelqyeshme, sistem zanor i avancuar Bang & Olufsen, diferencial sportiv, ngrohje ndihmèse me kohëmates, prize 230V, prize televizori analog he/ose dixhital (akordues) / pritje radio dixhitale, para-instalim per Sistemi i gjurmimit të vjedhjeve / ndihmësi i vendndodhjes (Sistemi i gjurmimit tè automjeteve, VTS), ham izolues termik me ngrohje te xhamit tê pêrparme (xhami izolues) me ndriçim ne pjesen e pasme, MMI me prekje (ekran me prekje), celular/celular (Bluetooth)

  • 069Show phone
  • Korce
  • 1 September 2023
Support Ukraine