Bookmark This

2005' Audi A8

€7,800
Report This Ad!
2005 Audi A8 in Pogradec, Albania
Body: Sedan
Mileage: 160000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Audi A8 4.2 Gaz/Benzine, version amerikan (Lungo) Makina esht ne gjendje shum te mire , sherbimet sapo i jan bere te gjitha nga posht, vaj kamio, vaj motori te nderruar, disqe 19inch me goma te reja. FULL OPTION, Sallon lekure ngjyr pane, sendilie me ngrohje+ftohje, fryrje+cfryrje, timon elektrik, pasqyra me palosje, baxha xhami+panel djellor, bagazhi me buton, xhamat i ka te zinj origjinal fabrike+perde mbrapa dhe ne panel, navigator+bagazhier 6cd, Me pak fjal ka cdo opsion te mundshem dhe te gjitha funksionale, Shitet Ose Mundesi Nderrimi FLM...

  • 069Show phone
  • Pogradec
  • 21 May 2021