Report This Ad!
Bookmark This

2004' Audi A8

€6,900
  • 2004 Audi A8 in Lushnje, Albania
  • 2004 Audi A8 in Lushnje, Albania - 2
  • 2004 Audi A8 in Lushnje, Albania - 3
  • 2004 Audi A8 in Lushnje, Albania - 4
  • 2004 Audi A8 in Lushnje, Albania - 5
Body: Hatchback
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet a8 i sa po targuar ne gjendie te mir xhenerike dhe motorrike makina disponon sallon lekure ngjyr kaf me sendilet multi fuksion tavan kamosh kaf panel diellor klima bi zon navi audio bose sensor shiu sensor parkimi para mbrapa perdhe elektike mbrapa dhe anash xhama pashqyra tri plexs timon multi fuksion dhe pozicion automatik full opsion watsapp

  • 068Show phone
  • Lushnje
  • 6 August 2021