Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi A7

€24,000
2014' Audi A7 photo #1
2014' Audi A7 photo #2
2014' Audi A7 photo #3
2014' Audi A7 photo #4
2014' Audi A7 photo #5
2014' Audi A7 photo #6
2014' Audi A7 photo #7
7 photos
Body: Sedan
Condition: Excellent
Age: 10 years
Mileage: 107000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

⤵️
▪︎ Marka,Modeli: Audi A7 55 TDI Quattro Supercharged New Model
▪︎ Viti: 2014
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 107.000
▪︎ Ngjyra: E zeze
Opsionet shtese
▪︎ Full Options
▪︎ Motor 3.0 TDI
▪︎ BiTurbo
▪︎ 320 HP
▪︎ Quattro
▪︎ Start Stop
▪︎ Keyless go
▪︎ Auto Hold
▪︎ Head Up Display
▪︎ Cruise Control
▪︎ ECO (fiket ne semafor)
▪︎ Klima me 4 zona
▪︎ Baxha
▪︎ Kamera parkimi para dhe mbrapa
▪︎ Sensor Parkimi
▪︎ Navi
▪︎ CD
▪︎ Bluetooth
▪︎ Vend per 2 Karta Memorie
▪︎ Sallon lekure
▪︎ Sedilje me Ngrohje
▪︎ Sedilje me fryrje
▪︎ Sedilje me Memorie
▪︎ Sediljet mbrapa me ngrohje
▪︎ Fener Xenon, LED dhe Inteligjent
▪︎ Stopa LED
▪︎ Bagazhi hapet/mbyllet me buton
▪︎ Bishti bagazhit ulet/ngrihet me buton
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Marsha F1 ne timon
▪︎ Marmita me zhurme
▪︎ Pasqyra elektrike me ngrohje
▪︎ etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 24.000€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355692605773

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 19 January 2024
Support Ukraine