Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Audi A7

€19,700
5 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Audi A7 motorr 2987 nafte, gjendje perfekte, shume e paster dhe e mbajtur, full opsione, bagazhi hapje mbyllje me buton, xhama te zinj komplet me leje, etj. konsum minimal, posedon liber sherbimi,dokumenta te paguara. Vetem telefonata serioze kontakt

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 July 2022
Support Ukraine