Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Audi A7

€15,500Neg
2012' Audi A7 photo #1
2012' Audi A7 photo #2
2012' Audi A7 photo #3
2012' Audi A7 photo #4
2012' Audi A7 photo #5
2012' Audi A7 photo #6
2012' Audi A7 photo #7
7 photos
Condition: Excellent
Previous owners: 1
Age: 11 years
Mileage: 131000 km
Displacement: 3 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Beige
Interior: Air Conditioning, Power Windows, Power Mirrors, Power Door Locks, Power Steering, Center Console, Tinted Windows, Cruise Control, Dual Climate Control, Heated Seats, Cooled Seats, Power Seats, Rear Air Conditioning, Rear Sliding Window, Adjustable Foot Pedals, 2nd Row Bucket Seats, 3rd Row Seat
Exterior: New Tires, Sun/Moon Roof, Removable Top, Alloy Wheels, Premium Wheels, Spoiler, Bedliner, Fog lamps, Luggage Rack
Safety: Antilock Brakes, Driver Air Bag, Passenger Air Bag, Backup Sensors, Rear Air Bags, Side Air Bags, Signal Mirrors, Traction Control
Electronics: Alarm, Bluetooth, AM/FM Radio, DVD Player, CD Changer, CD Player, Bluetooth, Navigation System, Park Assist, Back Up Camera, Parking Assist Rear, Hands-Free, Information Center, Integrated Phone, IPod Port, MP3 Port, Memory Seats, Power Liftgate, Remote Start, Stereo/Tape

Shitet Audi A7,viti 2012, 3.0 TFSI benzine, 131000 km origjinale me te drejte kontrolli ku te deshironi ju. Eshte makine personale e perdorur nga nje person, eshte ne gjendje perfekte xhenerike motorrike dhe vizuale, makina eshte full options disponon opsionet si me poshte: disqe 18r, full multimedia audi,navi,Bluetooth, serdilje me ngrohje dhe ftohje, baxha, serdilje me lekure komplet,kamera dhe sensor parkimi, mbyllje dhe hapje me sensor gishti dhe shume opsione te tjera. Sapo jane bere te gjitha sherbimet vaj filtra dhe gomat e reja. Cmimi 15 500 € i diskutueshem nga afer.

  • 069Show phone
  • Edi
  • Tirane
  • 10 September 2023
Support Ukraine