2020' Audi A6 photo #1
2020' Audi A6 photo #2
2020' Audi A6 photo #3
2020' Audi A6 photo #4
2020' Audi A6 photo #5
2020' Audi A6 photo #6
6 photos

2020' Audi A6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€42,000
Published 11 May 2024ID: YBmmhw

Information from the owner

Age: 4 years
Mileage: 85000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2020' Audi A6

SHITET↩️
ℹ️AUDI A6 45 TDI QUATTRO
ℹ️SLINE FABRIKE
ℹ️VITI 2020
ℹ️Kilometrat 86.000(100% orgjinale me Garanci)
ℹ️KAMBIO : AUTOMATIKE
ℹ️FORCA MOTORRIKE:3.0
ℹ️Dogane e Paguar
📁OPSIONE SHTESE
◾️Ndezje me buton Start-Stop-Engine
◾️Fiket ne semafor
◾️Sistem vetefrenimi
◾️Distronic
◾️Distanc Display
◾️Speed Limit Assist
◾️Attension Assist
◾️Auto Hold
◾️Shfaq kilometrat ne xham
◾️Kamera parkimi 360 grad
◾️Sensor parkimi 360 grad
◾️Interior Light
◾️Klima 4 zona
◾️Sediljet elektrike +ngrohje-ftohje
◾️Sallon lekure
◾️Pasqyrat elektrike dhe antiverbuese
◾️Fenerat Inteligent
◾️Stopat Led
◾️Dhe shume opsione te tjera
ℹ️ MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:i diskutushem

✅ @ermeliauto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

Support Ukraine