Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2019' Audi A6

€39,000
2019' Audi A6 photo #1
2019' Audi A6 photo #2
2019' Audi A6 photo #3
2019' Audi A6 photo #4
2019' Audi A6 photo #5
2019' Audi A6 photo #6
6 photos
Age: 4 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A6 e sapoardhur nga Gjermania, blere ne koncesionar Audi ne Gjermani dora e pare me 116 mije km. Makina eshte ne gjendje perfekte teknike. Opsionet:
Vitprodhimi: 09/2019
Motorri 2,0 liter nafte, super ekonomik
Kambio Automat S-Tronic me marsha ne timon.
Audi Drive Select: zgjedhja e menyres se ngarjes midis Efficiency, Comfort, Dynamic
Navigator Audi MMI Plus me te gjitha funksionet e mundshme si: Apple Carplay, Kamera, Bluetooth etj.
Kilometrazh dixhital me navigator te perfshire.
Sistem audio me opsion Bang&Olufsen.
Sedilje lekure gri gjysem kamosh.
Fenera Led Xenon.
Ambient Lighting me te gjitha ngjyrat.
Ngrohje sediljesh dhe timoni.
Xhama te zi origjinal.
Tavan alcantara i zi shume i vecante.
Klima 4 zonale.
Sistem Auto-Pilot me mbajtje korsie me asistence ne timon.
Audi Pre-Sense qe frenon vete ne rast rreziku nga kembesoret.
Makina eshte super unike dhe permban cdo sistem te mundshem teknologjie.
Cmimi okazion!!!
Nderrohet me apartament ne Tirane.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 22 May 2023
Support Ukraine