Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Audi A6

€19,900
2016' Audi A6 photo #1
2016' Audi A6 photo #2
2016' Audi A6 photo #3
2016' Audi A6 photo #4
2016' Audi A6 photo #5
2016' Audi A6 photo #6
6 photos
Age: 7 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

⚡️AUDI A6 S-Line⚡️
➡️2.0 TFSI (245 kf)
✅VITI-2016 QUATTRO
✅KARBURANTI : BENZIN
✅KAMBIO : AUTOMATIKE 8 G
✅KILOMETRA : 175.000 KM ORGJINALE ME GARACI
✅ME : DOGANA E PAGUAR / GATI PER TARGA/
🟦LISTA E OPSIONEVE :
🔦FENERET FULL MATRIX
◼BAXHO XHAMI
🟨 TIMON ME NGROHJE
◼KEYLESS GO / HAPET DHE MBYLLET ME ◼SHENJE GISHTI /
◼START STOP ME BUTON / NDIZET ME BUTON /
◼SENDILJET ELEKTRIKE + MEMORIE
🌡️SENDILJET ME NGROHJE FTHOTJE
📹KAMERA PARKIMI
:RADARE NE PASQYRAT
DISTRONIK
◼AUTO START -STOP : /FIKET NE SEMAFOR /
◼INTERIOR LIGHTNING
◼GRUISE CONTROL
◼KLIMA 2 ZONA
◼KOMANDA NE TIMON
◼BLUETOOTH
◼RADIO _CD - KARTE MEMORI
◼SENSOR PARKIMI
◼SENSOR DRITASH + SHIU
◼APS EPS
🟥MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE?
💸CMIMI 19.900€ i DISKUTUSHM

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 25 August 2023
Support Ukraine