Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Audi A6

€18,000
2016' Audi A6 photo #1
2016' Audi A6 photo #2
2016' Audi A6 photo #3
2016' Audi A6 photo #4
2016' Audi A6 photo #5
2016' Audi A6 photo #6
6 photos
Age: 7 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

🎈🎈.SHITET...🎈🎈
✅2016 AUDI A6 35 TDI
✅FORCA MOTORRIKE : 2.0 / 1968 CC
✅KARBURANTI : NAFTE
✅KAMBIO : AUTOMATIKE 7 G
✅KILOMETRA : 198000 KM
✅TARGA : DOGANA E PAGUAR / GATI PER TARGA/
🟦LISTA E OPSIONEVE :
◼BAXHO XHAMI
◼KEYLESS GO / HAPET DHE MBYLLET ME
◼START STOP ME BUTON / NDIZET ME BUTON /
◼SENDILJET PARA ELEKTRIKE + MEMORIE
◼SENDILJET PARA ME NGROHJE FTHOTJE
◼KAMERA PARKIMI
◼AUTO START -STOP : /FIKET NE SEMAFOR /
◼INTERIOR LIGHTNING
◼GRUISE CONTROL
◼KLIMA 2 ZONA
◼KOMANDA NE TIMON
◼BLUETOOTH
◼RADIO _CD - KARTE MEMORI
◼SENSOR PARKIMI
◼SENSOR DRITASH + SHIU
◼APS EPS
🟥MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER E GATSHME PER TU KONTRROLLUAR NGA JU TEK MEKANIKU JUAJ I BESUAR..🟥
🔻CIMIMI : .......🔺️

📍..DON BOSKO ..TIRANA..
🔺️
..🔻

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 29 December 2023
Support Ukraine