Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Audi A6

€22,000
2016' Audi A6 photo #1
2016' Audi A6 photo #2
2016' Audi A6 photo #3
2016' Audi A6 photo #4
2016' Audi A6 photo #5
2016' Audi A6 photo #6
2016' Audi A6 photo #7
7 photos
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Age: 7 years
Mileage: 194000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro
✔ Viti: 2016
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 194.000
✔ Ngjyra: e Zeze
✔ Opsionet shtese: Start Stop, Keyless go, Head up display, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Tetuc, Distronic, Xenon, Fenere Inteligjent, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje/Ftohje dhe me Memorje, Bagazhi mbyllet me buton, Baxha, Audio Bose, etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 23.000€ ↘️ 22.000€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355692605773 / +355692497771

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 25 April 2023
Support Ukraine