Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Audi A6

€24,400
2016' Audi A6 photo #1
2016' Audi A6 photo #2
2016' Audi A6 photo #3
2016' Audi A6 photo #4
2016' Audi A6 photo #5
5 photos
Age: 7 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

SHITET..
2016 AUDI A6 40 TDI QUATTRO
FORCA MOTORRIKE : 3.0 / 2968 CC
KARBURANTI : NAFTE
KAMBIO : AUTOMATIKE 8 G
KILOMETRA : 115000 KM ORGJINALE ME GARACI
TARGA : DOGANA E PAGUAR / GATI PER TARGA/
LISTA E OPSIONEVE :
BAXHO XHAMI
HEADS UP DISPLAY / SHFAQ KM NE XHAM /
KEYLESS GO / HAPET DHE MBYLLET ME ◼SHENJE GISHTI /
START STOP ME BUTON / NDIZET ME BUTON /
◼SENDILJET PARA ELEKTRIKE + MEMORIE
◼SENDILJET PARA ME NGROHJE FTHOTJE
◼KAMERA PARKIMI
◼AUTO START -STOP : /FIKET NE SEMAFOR /
◼INTERIOR LIGHTNING
◼GRUISE CONTROL
◼KLIMA 2 ZONA
◼KOMANDA NE TIMON
◼BLUETOOTH
◼RADIO _CD - KARTE MEMORI
◼SENSOR PARKIMI
◼SENSOR DRITASH + SHIU
◼APS EPS
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER E GATSHME PER TU KONTRROLLUAR NGA JU TEK MEKANIKU JUAJ I BESUAR..
CIMIMI : .......

DON BOSKO ..TIRANA..

Support Ukraine