2015' Audi A6 photo #1
2015' Audi A6 photo #2
2015' Audi A6 photo #3
2015' Audi A6 photo #4
2015' Audi A6 photo #5
2015' Audi A6 photo #6
6 photos

2015' Audi A6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€19,300
Published 22 June 2024ID: JRLiOM

Information from the owner

Age: 9 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2015' Audi A6

Audi A6 3.0 nafte Quattro 2016 - 129.000 km - 19.300€ i diskutushem
Shitet Audi A6 e vitit 2016. Makina eshte ne super gjendje me 129.000 km me te drejt kontrolli ku te deshironi. Esht full opsione si: sedilet lekure kafe elektrike me memorje me ngrohje ftohje para dhe me ngrohje mbrapa, klima 4 zona, pilot automatik, timon elektrik me ngrohje, baxho xhami, kamer mbrapa, led ambienti me 4 ngjyra, muzika BOSE, bagazhi hapje mbyllje me buton dhe me kemb, kilometrazh ne xham, 5 Select Drive, Keyless go, Start/Stop etj. Cmimi 19.300€ i diskutushem.

Support Ukraine