Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Audi A6

€19,900
2015' Audi A6 photo #1
2015' Audi A6 photo #2
2015' Audi A6 photo #3
2015' Audi A6 photo #4
4 photos
Age: 8 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET / NDERROHET
🔴 AUDI A6 40 TDI PREMIUM QUATTRO 💥
🔚VIT PRODHIM NENTOR 2015 (2016)
☑️MOTORR 3.0 / 2968 CC
☑️KARBURANTI : NAFTE
☑️KAMBIO : AUTOMATIKE 8 G
☑️KILOMETRA : 165 🐁 KM (ORIGJINALE GARANCI)
☑️TARGA : SAPO TARGUAR 🇦🇱
🔛LISTA E OPSIONEVE :
◼BAXHO XHAMI
◼️ ECO SYSTEM/ FIKET NE TRAFIK
◼️ TIMON ME NGROHJE
◼HEADS UP DISPLAY / SHFAQ KM NE XHAM /
◼KEYLESS GO / HAPET DHE MBYLLET ME SHENJE GISHTI
◼START STOP ME BUTON / NDIZET ME BUTON
◼SENDILJET PARA ELEKTRIKE + MEMORIE
◼SENDILJET PARA ME NGROHJE + FTHOTJE MBRAPA ME NGROHJE
◼KAMERA PARKIMI
◼INTERIOR LIGHTNING
◼GRUISE CONTROL
◼KLIMA 2 ZONA
◼KOMANDA NE TIMON
◼BLUETOOTH
◼RADIO _CD - KARTE MEMORI
◼SENSOR PARKIMI
⚫️KAMERA : PARA MBRAPA
◼SENSOR DRITASH + SHIU
◼APS EPS
CMIMI I DISKUTUESHEM

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 15 September 2023
Support Ukraine