Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi A6

€16,000
2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
4 photos
Body: Sedan
Age: 9 years
Mileage: 144000 km
Displacement: 3000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A6 Quatro viti 2014 full option, automat, 3.0 TDI, navi, 16000 €
Shitet Audi A6 Quatro viti 2014, full option, 3.0 TDI, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 144.000 km origjinale, Start/Stop option, Keyless, Autostart, Disctronic, kompjuter bordi, klima, baxha xhami, navigator me ekran të madh me touch, kamer parkimi, limitator shpejtësie, kamer regjistrimi, sensore parkimi, 10 airbag, dritat LED, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me vetpalosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me memorie dhe ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 18", goma 80%, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, dy celësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 16000 Euro.

  • 069Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 9 May 2023
Support Ukraine