Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi A6

€13,500
2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
2014' Audi A6 photo #5
2014' Audi A6 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A6 2014 2.0 TDI. Makina eshte full option ne gjendje shume te mir. Mund ta kontrolloni ku te doni dhe per kilometrat, ka 162000 km. Kamjo motorr dhe tapiceria ne gjendje perfekte gjithashtu dhe nga jasht. Aksident-free car, e pa aksidentuar ndonjeher gje qe verifikohet me numer shasie

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 29 August 2023
Support Ukraine