Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi A6

€14,500
2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
2014' Audi A6 photo #5
2014' Audi A6 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Cmimi ne port pa dogane! Veten shitet
📂 AUDI A6 35 TDI
✅Viti 2016
✅Forca Motorrike: 2.0 35tdi
✅Karburanti: Nafte⁣
✅Kambjo: Automatike
✅Kilometra 176 mij
📂Opsione Shtese:⁣
▪️Start-Stop Engine
▪Driving Mode Select (Eco/Normal/Sport/Individual)
▪KeyLess-Go
▪Baxho Xhami
▪️Sallon lekure
▪️Navigator⁣

▪️Ambient Light
▪️Sendilje Elektrike
▪️Sendilje memory
▪️Sendilje me Ngrohje⁣+ftohje
▪️Kamera Parkimi⁣
▪Vete Parkim
▪️Sensor Parkimi⁣
▪️Pasqyra Elektrike me Palosje
▪Pasqyra me Ngrohje
▪Pasqyra Anti-Verbuese
▪️Xhama te Zi⁣nj
▪️Klima 4 Zona
▪️Radio-CD / Bluetooth⁣/ Aux/ Wifi
▪Wifi Share Nga Makina
▪️Cruise Control⁣
▪️Limitor Shpejtesie⁣
▪Brake Assist
▪️Komanda ne Timon⁣
▪Timon Memory
▪️Mbyllje Bagazhi me buton
▪️Fener dhe Stopa Full LED
▪️ESP / ABS⁣/ TCR ( Cdo Opsion Sigurie)
▪️Makina ka cdo opsion te mundshem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 August 2023
Support Ukraine