2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
2014' Audi A6 photo #5
2014' Audi A6 photo #6
6 photos

2014' Audi A6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€13,500
Published 26 June 2024ID: 1kQzso

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2014' Audi A6

•Audi A6 3.0 Tdi 2014
•Motorr 3.0 Tdi (Pa taks lluksi)
•Viti 2014
•233 Mij Km Origjinale Me Te Drejt Kontrrolli
•Kambio Automatike 8G Tronic Comfort/Sport/Manual
•F1 Marshe Ne Timon
•Quattro 4x4
•Intelligent HeadLights
•Stopa Led
•Ambient Lights
•Sensor Parkimi Para-Mbrapa
•Kamer Parkimi
•Baxha
•Pasqyra Me Ngrohje
•Dsiqe Alumini 19'Me Goma Te Reja
•Xhama Te Errsuar Para-Mbrapa
•Tapiceri Lekure E Zeze
•Sedilje Elektrike Me Levizje Dhe Memorie
•Sedilje Me Ngrohje Para - Mbrapa
•Audi Navigation
•Bussull Navigimi
•Timon Lekure Multifunksinal + Ngrohje
•Sensor Shiu + Drite
•Hapje Bagaxhi Me Sensor
•Keyless Entry
•Keyless Go
•Start & Stop Engine
•Ac Clima Bizonale
•Multimedia/Bluetooth/Aux/Cd/Fm/Am
•Auto Hold
•Makina e sapo ardhur me dogan te paguar , ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e sapo bera . Disponojm foto qe ne momentin e blerjes .

•Cmimi : I Diskutueshem
•📍Durres

Support Ukraine