Bookmark This

2014' Audi A6

€15,650
Report This Ad!
  • 2014 Audi A6 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Te dhenat: Shes Audi A6 Premium Quattro 3.0 TFSI 310hp Supercharget ( Pa taks lluksi) Sistem Eco dhe fiket ne semafor konsum 6.6 litra autostrad 8.2 kombinuar 10.8 qytet por Behet dhe 100% me gaz, E vitit 2014 me 152.000 km origjinale me garanci, mund ti verifikoni me numer shasie: WAUHGCFC6DN095428, ngjyre kafe perlato me reflekse, me Tapiceri te zeze lekure e kombinuar me rimeso druri, E sapo Ardhur me dogan te paguar me vleren rreth 3.000 €. Te gjitha pjeset e konsumit te saponderruara si P.sh, Komplet sistemi frenimit, goma contomental, Gomina etj.......Makina esht versioni Premium dhe permban mjaft ekstra si p.sh: Fener Matrix, Distronic, Blind assist, 6 kamera, Serdile me memorje me ngrohje para-brapa, Timon me ngrohje me komanda, Baxha xhami, xhami pare me rezistenc me fotoelement, klima dixhital 4 zonale , sensor parkimi + kamera 360 grad, navigator me touch me + bagazhier+ tel+ USB+Aux+bluetooth ,pilot automatik, pasqyra me palosje kur mbyll makinen, Start-Stop ndezje me gisht, 2 celsa me pult, sensor shiu dhe drite dhe gomash, disqe alumini 19 chrom, xhama te erret + perde elektrike etj.......... Per informacion shtese, foto, pyetje, kontaktoni ne numrin e cel: +355692419506 , ose What'sapp. Cmimi Okazion 15650€. Faleminderit.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 March 2021