Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A6

€14,500
2013' Audi A6 photo #1
2013' Audi A6 photo #2
2013' Audi A6 photo #3
2013' Audi A6 photo #4
2013' Audi A6 photo #5
2013' Audi A6 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Audi a6 3.0 nafte , opsioni full , sensor parking para dhe mbrapa , kamera mbrapa , sendiljet me ngrohje , baxho , targa shqiptar , me letra (mbarojn pas 9 muajsh ) xhami i zi mbrapa me leje.!

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 11 May 2023
Support Ukraine