Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A6

€16,550
2013' Audi A6 photo #1
2013' Audi A6 photo #2
2013' Audi A6 photo #3
2013' Audi A6 photo #4
2013' Audi A6 photo #5
2013' Audi A6 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Audi A6 C7
Quattro Premium Edition
Motorri 3.0 TDI
245 HP
Kambio Automat 8G -Tronic
Cambio Mod S/M/D
QUATRRO 4x4 Gjith Kohes
209.609 KM Te Fabrikes
Disqe Audi Fabrike R18
Fener INTELLIGENT LED MATRIX(ulen ngrihen ne baze te makines qe ke perball ose perpara , sipas prerjes se timonit , automatike ne baze te kushteve atmosferike , Tabelave Rrugore etj )
Stopa Full LED
Figer Print Ne Te Gjitha Dyert
Keyless GO(Hapje mbyllje me gisht + Ndezje )
Remote Key
TOUCH PAD
Baxha Xhami 3 Pozicione
Larese Feneresh
Drita Automatike
Pasqyra Palosje Ngrohje Antiverbuese + Sinjale
Sensor Parkimi (Ne Ekran Me Kamer Shoqeruese)
AUTO HOLD
Bagazhi Hapje Automatike Mbyllje Manuale
Ambient LIght Jashte (Pasqyra ,Brava Dyersh Korniza , Inox Bordurash Etj )
Bllokues Valesh
Sensor Shiu
Alarm
Anti Theft
Celes Intelligent dhe Multifunksonal
Audi Drive Select (Efficency , Comfort , Auto , Dynamic , Individual )
Drive Assist
Lane Assist
Start / Stop
Kompjuter Bordi
Kroskot Ekran DIgital Dhe Rimeso Druri
Cruise Control
Limitator Shpejtesie
Speed Warning Assist
Pilot Automatik
Eco Mode Per Kursim Karburanti Dhe Ulje Gazrash
Sallon Lekure Totale
Sedilje Elektrike
Sedilje Me Memorie
Sedilje Me Support Trupi
Sedilje Me Fryrje Cfryrje
Sedilje Me Ngrohje
Auto Klima Bi Zona
AC Dhe Kalorifer
Kontroll Elektronik I Presionit Te Gomave
Timon Elektrik
Timon Multifunksional
Timon Me Ngrohje
GPS Busull Navigator
Hartat e 2023
Audio Premium Sound
Radio AM/FM CD DVD SD CARD JUKEBOX BLUETOOTH OTH AUX TV TUNER AV input
Bluetooth Telefonatash , Audio
ESC TCS ABS EPB (anti rreshqitje , anti bllokim frenash , kontroll elektronik i amortizimit , marrje direkte e stabilimit te makines , frena dore automatike )
Priza 12V (2 para 1 mbrapa +bagazh)
Cup Holders Neper Dyer
Isofix
Ambient Light I Komanduar Ne Ekran
Edhe Shume Opsione Te Tjera
Makina Posedon Doganen Dhe
Sherbimet E Kryera Tek Audi Kit Zinxhirash SWAG , Permistopa Tensioner Guarnizione ,Pompe Uji Guzhineta Rrip Dinamo Polexho , Stabilizator dhe Gomina Stabilizatori , Krah Te Drejt Dhe Gomina Krahu Me Hark , Vaj Filtra etj Cdo Gje e shoqeruar me video dhe foto + faturat perkatese.
Letrat Shqiptare Deri Ne 27/12/2023

  • 067Show phone
  • Durres
  • 4 September 2023
Support Ukraine