Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A6

€11,500
2013' Audi A6 photo #1
2013' Audi A6 photo #2
2013' Audi A6 photo #3
2013' Audi A6 photo #4
2013' Audi A6 photo #5
2013' Audi A6 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

✅AUDI A6 2.0TDI 2013
✅Motorri 2.0TDI
✅Kilometra 188.000km (te certifikuara)
✅Kambjo:Automatike S-tronic
✅Keyless go hapet dhe ndizet me celes ne xhep
✅Head up display (Tregues kilometrazhi ne xham)
✅Audi drive select
✅Baxha
✅Xhama te zinj
✅Sendilje Elektirke me memorje
✅Sendiljet para me ngrohje dhe fryrje
✅Bluetooth-AuxRadio - CD
✅Ekran i Madh
✅Sensor Parkimi para dhe mbrapa + kamer parkimi
✅ Auto Start-Stop Engine (Fiket ne Semafor )
✅Sistem Navigimi
✅Komanda ne Timon
✅Pasqyra Elektrike + Ngrohje
✅Pasqyra me Palosje
✅Xhamat Elektrik
✅Klima
✅Sensor Shiu
✅Sensor Dritash
✅Fener Led - BiKseno
✅ESP/ ABS
✅Disqe 18
✅ Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targim
Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar .

Çmimi : 11.500€ i diskutushem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 5 January 2024
Support Ukraine