Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A6

€16,999
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Audi A6 C7
Motorri 3.0 TDI
245 HP
Kambio Automat 8G
QUATRRO 4x4 Gjith Kohes
205.609 KM Te Fabrikes
Disqe Audi Fabrike R18 Goma 10.22(perpara) 8.18(mbrapa)
Fener INTELLIGENT LED MATRIX(ulen ngrihen ne baze te makines qe ke perball ose perpara , sipas prerjes se timonit , automatike ne baze te kushteve atmosferike etj )
Stopa LED
Figer Print Ne Te Gjitha Dyert
Keyless GO(Hapje mbyllje me gisht + Ndezje )
Remote Key
TOUCH PAD
Baxha Xhami 3 Pozicione
Larese Feneresh
Drita Automatike
Pasqyra Palosje Ngrohje Antiverbuese
Sensor Parkimi (Ne Ekran Me Kamer Shoqeruese)
AUTO HOLD
Bagazhi Hapje Automatike Mbyllje Manuale
Ambient LIght Jashte (Pasqyra ,Brava Dyersh Korniza , Inox Bordurash Etj )
Bllokues Valesh
Sensor Shiu
Alarm
Anti Theft
Celes Intelligent dhe Multifunksonal
Audi Drive Select (Efficency , Comfort , Auto , Dynamic , Individual )
Drive Assist
Line Assist
Start / Stop
Kompjuter Bordi
Kroskot Ekran DIgital Dhe Rimeso Druri
Cruise Control
Limitator Shpejtsie
Speed Warning Assist
Pilot Automatik
Eco Mode Per Kursim Karburanti Dhe Ulje Gazrash
Sallon Lekure Totale
Sedile Elektrike
Sedilje Me Memorie
Sedilje Me Support Trupi
Sedilje Me Fryrje Cfryrje
Sedilje Me Ngrohje
Auto Klima 4 Zona
AC Dhe Kalorifer
Kontroll Elektronik I Presionit Te Gomave
Timon Elektrik
Timon Multifunksional
Timon Me Ngrohje
GPS Busull Navigator
Audio Premium Sound
Radio AM/FM CD DVD SD CARD JUKEBOX
Bluetooth Telefonatash , Audio
ESC TCS ABS EPB (anti rreshqitje , anti bllokim frnash , kontroll elektronik i amortizimit , marrje direkte e stabilimit te makines , frena dore automatike )
Priza 12V (2 para 1 mbrapa +bagazh)
Cup Holders Neper Dyer
Isofix
Ambient Light I Komanduar Ne Ekran
Edhe Shume Opsione Te Tjera
Makina Posedon Doganen Dhe Letrat Shqiptare Deri Ne 27 Dhjetor 2023 Kontrollin Teknik Deri Ne Dhjetor 2024
Per Video Brenda Jasht Shkruani Ne Whats App

  • 067Show phone
  • Durres
  • 24 February 2023
Support Ukraine