2012' Audi A6 photo #1
2012' Audi A6 photo #2
2012' Audi A6 photo #3
2012' Audi A6 photo #4
2012' Audi A6 photo #5
2012' Audi A6 photo #6
6 photos

2012' Audi A6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,500
Published 2 June 2024ID: wJMDnN

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' Audi A6

πŸ‡¨πŸ‡¦. Audi A6 3.0 TFSI Quattro 333hHP πŸ‡¨πŸ‡¦
Viti 2012 220.000 km me Garanci
(behet me gaz 100% )
Makina eshte ne supergjendje dhe Full option.
Prodhim Kanadez sapoardhur me Dogan paguar
Garanci per Aksident & Kilometra
Mundsi Ndrrimi me makine te vogel
12.500€ i diskutushem
Tel Wp
πŸ“ Durres

Support Ukraine