Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Audi A6

€12,200
6 photos
Body: Sedan
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

SHITET
Audi A6 3.0 Diesel V6 Quattro
S- Line / Full Option
E Targuar ( Letra deri prill 2023 )
Kambio Automat 8G Ne gjendje perfekte pune
Motorr 3.0 Diesel ( 2.987 )
250.000 Km te certefikuara
Konsumi / Kombinim 6.7 Liter 100 km
Kondicioner / Klima Zonale
Navi te madh Full Harta Cd Dvd Radio Etj
Tapiceri Kamosh shum te paster
Pilot Automat
Start / Stop
Sendilje me memorie dhe me ngrohje
Tavan Kamosh te zi
Komando ne timon
Ambient Light
Ngjyre Bezhe me nuanca shum e paster pa asnje gervishtje
Sensore parkingu 360°
Disce Alumini 18 dhe goma 95% te reja
Makina ne gjendje perfekte pune cdo sherbim te bere ne kohe e gatshme per cdo lloj prove
Ju Mirepresim
Cmimi : 12.200 Euro pak i diskutueshem
Mundesi Nderrimi

Tirane / Kamez / Albania

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 17 March 2023
Support Ukraine