2012' Audi A6 photo #1
2012' Audi A6 photo #2
2012' Audi A6 photo #3
2012' Audi A6 photo #4
2012' Audi A6 photo #5
2012' Audi A6 photo #6
6 photos

2012' Audi A6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,500
Published 30 May 2024ID: a3rn6A

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2012' Audi A6

❌OKAZION❌Audi A6 Premium Plus Quattro
Viti prodhimit 2013
Kambio automat 8G
3.0 Benzin Supercharged (Behet me gaz)
220 mij km origjinale te certifikuara
Opsione
*Start/Stop
*Cruise control
*Driving select (Comfort , Dynamic, Individual)
*Keyless Entry
*Baxha xhami
*Sedilje elektrike me memorie +Fryrje- Shfryrje
*Sedilje me ngrohje
*Sistem audio BOOSE
*Tapiceri lekure super e paster
*Kamer dhe sensor parkimi para mbrapa
*Sistem navigimi
*Kroskoti me ekran dixhital
*Kompiuter bordi
*MMI , Bluetooth, Radio ,Media
*Limitator shpejtesie
*Klima ne 4 zona
*Sensor drite, shiu
*Pasqyra me ngrohje , palosje, elektrike , blind spote
*Xhama te zinj me leje per 5 vita
* Makina esht full option dhe sapo ka ardhur nga amerika
* Ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj kontrolli
* Cmimi 9.500€ (I diskutueshem)

Support Ukraine