Bookmark This

2012' Audi A6

€14,800
Report This Ad!
  • 2012 Audi A6 in Tirane, Albania
Expired
Body: Sedan
Mileage: 130000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Shitet AUDI A6 2.0 T (Benzine), viti prodhimit 2012-2013, me 138.000 km. Full Options, Kamio: Automatic, Multitronic, KeylessGO, Frena automatike AutoHold, Auto start-stop ne semafor, Clima Bi-Zone para mbrapa, sensor parkimi, pasqyra elektrike me palosje dhe antiverbuese, sedilje elektrike, sensor shiu, sensor dritash, pilot automatic (cruise control) baxha xhami, goma te reja, vaj dhe filtrat te sapo ndruar, me dy celesa, shume i pershtatshem edhe per impjant gazi... Makina eshte ne gjendje perfekte dhe NUK ka nevoje absolutisht per asnje lloj sherbimi. Eshte regjistruar dhe jane paguar te gjitha dokumentat (TPL,SGS,TAX) ne Shkurt 2019.
Per Informacion ju lutem me kontaktoni ne: 0693506655
Faleminderit

Sell Your Car