2012' Audi A6 photo #1
2012' Audi A6 photo #2
2012' Audi A6 photo #3
2012' Audi A6 photo #4
2012' Audi A6 photo #5
2012' Audi A6 photo #6
6 photos

2012' Audi A6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,600
Published 19 June 2024ID: OPuIn7

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2012' Audi A6

0684185022
ℹ️ AUDI A6 2.0 TDI
ℹ️VITI 2012
ℹ️Forca motorike :2.0 (tdi)
ℹ️E targuar ne mars 2024, kolaudim mars 2026
ℹ️ 170.000
ℹ️ Kambio automat 8G
📂Opsione Shtese:
▪️Keyless GO
▪️Ndezje me Buton Start-Stop⁣⁣
▪️Baxho Xhami⁣⁣
▪️Kamera Parkimi
▪️Sendilje Para Elektrike
▪️Sendilje Para me NGROHJE⁣⁣
▪️Drive Select
▪️Auto Start-Stop (Fiket ne Semafor)
▪️Komanda ne Timon
▪️Suport per Trupin
▪️Sistem Navigimi
▪️Kompjuter Bordi⁣
▪️Radio - CD / AUX / Bluetooth
▪️Sallon Lekur
▪️Cruise Control
▪️Sensor Parkimi⁣⁣
▪️Klima 2 Zona⁣⁣
▪️Fener dhe Stopa LED
Cmimi 10600 euro i diskutueshem

Support Ukraine