Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Audi A6

€9,000
2010' Audi A6 photo #1
2010' Audi A6 photo #2
2010' Audi A6 photo #3
2010' Audi A6 photo #4
2010' Audi A6 photo #5
2010' Audi A6 photo #6
2010' Audi A6 photo #7
7 photos
Body: Sedan
Age: 14 years
Mileage: 148000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro
▪︎ Viti: 2011
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 148.000
▪︎ Ngjyra: Gri
Opsionet shtese:
▪︎ Start Stop
▪︎ Fener Xenon dhe inteligjent
▪︎ Cruise Control
▪︎ Kamera parkimi
▪︎ Sensor parkimi
▪︎ Sallon lekure
▪︎ Sedilje me Ngrohje
▪︎ Sedilje me Fryrje
▪︎ Sedilje me Memorie
▪︎ Sediljet mbrapa me ngrohje
▪︎ Klima Bi-Zonale
▪︎ Baxha
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Rimeso Druri
▪︎ Pasqyra me ngrohje
▪︎ etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
💶 Cmimi: 9.000
⛔️NUK NDERROHET⛔️
📲 Telefon: +355 69 260 5773

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 6 January 2024
Support Ukraine