Bookmark This

2009' Audi A6

€7,500
Report This Ad!
2009 Audi A6 in Tirane, Albania
Mileage: 222000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Okazion Audi A6 2.0T Benzin/Gaz ne gjendje perfekte\\r\\nMotorri: 2.0T - 170Hp\\r\\nKarburanti: Benzine + Gaz (Impianti i gazit i sapo montuar me garanci)\\r\\nKambio: Automatike 7+1 Multitronik\\r\\nKilometra: 222 Mije (me servise te rregullta)\\r\\nTimon me komanda\\r\\nNavi te madh multifunksional\\r\\nSedilje lekure ngjyre kafe me levizje elektrike + fryrje/çfryrje\\r\\nBaxha xhami\\r\\nPerde per xhamat mbrapa + Perde me buton\\r\\nPasqyra me buton + ngrohje\\r\\nXhama te zinj me leje 5 vjecare\\r\\nXenon + Bixenon\\r\\nKlima bizonale\\r\\nSensor parkimi + Sensor shiu/drite\\r\\nLimitator shpejtesie\\r\\nDrita Ambienti\\r\\nBagazhier me 6 CD dhe shume opsione te tjera\\r\\nMakina ka hyre ne Shqiperi ne Tetor 2020\\r\\nLetra te paguara deri Tetor 2021\\r\\n\\r\\nÇmimi: 7500€\\r\\nMundësi nderrimi me makine me te vogel plus lek siper (me nderrim ka cmim tjeter)\\r\\nMakina ndodhet ne Tirane\\r\\n\\r\\n0676170403

  • 067Show phone
  • Desjan
  • Tirane
  • 16 May 2021