2009' Audi A6 photo #1
2009' Audi A6 photo #2
2009' Audi A6 photo #3
2009' Audi A6 photo #4
2009' Audi A6 photo #5
2009' Audi A6 photo #6
6 photos

2009' Audi A6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,000
Published 21 June 2024ID: 2mcdYO

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2009' Audi A6

SHITET AUDI A6
MOTORRI --2.7(jo quatro) i thjesht
KAMIO-- automat
VITI--2009
KILOMETRA --240.000
Opsione :
-Baxha me panel diellor
- sedilje me ngrohje ,fryrje ,me hapje
- navi i madh
- perde origjinale
Etj
Super e mbajtur dhe sherbimet e kryera si motorrike dhe xhenerike , 4 goma te sapo vendosura
Per cdo gje mund ta kontrolloni ku te doni
Cmimi pak i diskutueshem

Support Ukraine