Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi A6

€7,300
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A6 3.0 TDI quatro viti 2009 nuk e kap taksa e luksit (2967 cm3) motorr te tipit te ri EURO 5 me konsum te vogel nafte dhe fuqi te madhe.Shuum e shpejte. Full Option si brenda dhe jashte. Dritat biksenon origjinale,lëvizin sipas timonit , ndriçim sensor sipas krahut që pret timonin, mbyllje dhe hapje me pult te bagazhit ,larese feneresh, senzore parkimi para dhe prapa, navigation me ekran te madh DVD, mp3, me dy vende karta memories, bloututh cd .Xhama te zinj origjinal sendilje  me ngrohje me komanda elektrike ,memorie sendiljeve , lekures, baxha (panorame)  senzor optik te pasqyra e brendshme, komanda ne timon.250 000 km.Makina ka ardh nga Zvicra me dogane te paguar dhe me targa.Kambio automatike multitronic me marsha dhe në timon.Xhamat elektrike para dhe prapa.Sistem alarmi ndaj karrotrecit.Tempomat (pilot automatik). r

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 14 March 2022