2008' Audi A6 photo #1
2008' Audi A6 photo #2
2008' Audi A6 photo #3
2008' Audi A6 photo #4
2008' Audi A6 photo #5
2008' Audi A6 photo #6
6 photos

2008' Audi A6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,690
Published 17 May 2024ID: e7JVkU

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2008' Audi A6

AUDI A6 2.7 NAFT 2008 SUPER GJENDJE
CMIMI: 5.690€ I DISKUTUSHEM

GERMAN EDITION🇩🇪
S-LINE
SUPER GJENDJE
FULL OPSION
FULL SERVIS
2.7 NAFT
VITI PRODHIMIT 2008
220.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE
SEDILJE ELEKTRIKE
SENSOR PARKIMI
RADAR RRUGE
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGURA
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
GOMA AKULL TE REJA
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

Support Ukraine