2007' Audi A6 photo #1
2007' Audi A6 photo #2
2007' Audi A6 photo #3
2007' Audi A6 photo #4
2007' Audi A6 photo #5
2007' Audi A6 photo #6
6 photos

2007' Audi A6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,900
Published 4 June 2024ID: GXs7gR

Information from the owner

Age: 17 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2007' Audi A6

Shes audi a6 te sapo ardhur nga gjermania
Makina esht ne gjendje top
Makina nuk ka nevoj per asgje i ka cdo sherbim te her
Dhe vaj filtra te ndruar para 4 ditesh i kam dhe me foto
Mund ta kontrolloni ku te deshironi..
Makina ka baxho xhami
Sensor parkimi
Serdilje me ngrohje klima etj..
Esht me dogan te paguar..
Makina ndrrohet me s class ose audi a8 + diferenc nga ana ime..
Whatsupp

Support Ukraine