Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Audi A6

€6,500
2007' Audi A6 photo #1
2007' Audi A6 photo #2
2007' Audi A6 photo #3
2007' Audi A6 photo #4
2007' Audi A6 photo #5
2007' Audi A6 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 17 years
Mileage: 25000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Audi A6 lungo 2.4 Gaz benzine.
motorr i thjeshte punon 100% me gaz
shum i shpejt dhe shum ekonomik.
Letrat te paguara per 1 vit
7+1 marsha automat
vaji kamjo vaj motorri, bateri te nderruara, Goma te reja
sensor shiu drite uje gome.
perde me buton
e ruajtur ne garazh
km orgjinale.
tapiceri dhe boje super.
cel serioz.

  • 069Show phone
  • Fier
  • 22 January 2024
Support Ukraine