Bookmark This

2006' Audi A6

€4,500
Report This Ad!
  • 2006 Audi A6 in Tirane, Albania
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet Audi A6 2.7cc.gri e erret me letra te paguara deri ne dhjetor . ne gjendje te mir xhama elektrike, pasqyra elektrike me mbyllje, sendilet para me ngrohje,sensor parkimi para dhe mbrapa dritat para xeno bixeno stopat mbrapa led,sensor shiu dhe drite, larse feneresh,xhama te zinj te rregjistruar ne leje qarkullimi disqe 18 dhe goma 80% .per me shum info nr tel.(0682372282

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 April 2021