Bookmark This

2006' Audi A6

€5,700
Report This Ad!
  • 2006 Audi A6 in Tirane, Albania
Mileage: 300000 km
Displacement: 2700 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Audi A6 fund 2006
Motorri 2.7 TDI Quattro Ne gjendje shume te mire nga ana xhenerike
Kambio Automat perfekte cdo vit i eshte ber kontrolli kambios
Exterior dhe interior ne gjendje shume te mire me disa shenja te vogla estetike
Letrat e sapo prera deri Korrik 2021
Kilometra origjinale
Vaj dhe Filtra te saponderruara.
Sapo kryera sherbimet dhe ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe mekanine.
Me pilot automatik, marshe F1 ne timon, dhe opsion Distronik qe frenon vete kur ka makina perpara.
Sendile me ngrohje, fryrje dhe rrobe ekologjike.
Timon T model s line
Leve e marshit model i ri
Sistemi audio Bosse
Sensore parkimi dhe sensore shiu
Sensor presioni i gomave digital qe tregon kur shfryhet apo bie goma
Klima, ngjyra e makines ngjyre perle blu e erret. Etj

Cmimi 5700 Euro. Diskutohet duke pare gjendjen e makines. Mundesi nderrimi ose nderrohet me makine gaz/benzine preferenca.

  • 069Show phone
  • Aldo
  • Tirane
  • 27 August 2020