Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Audi A6

€6,100
2005' Audi A6 photo #1
2005' Audi A6 photo #2
2005' Audi A6 photo #3
2005' Audi A6 photo #4
2005' Audi A6 photo #5
2005' Audi A6 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 19 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Audi A6 2.4 benzine e vitit 2005 me kamjo automatike me 8 marsha ne super gjendje.Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra me te gjitha sherbimet te bera.Ka 153200 km origjinale me liber sherbimi sic mund ta shikoni dhe ne foto.Eshte shume e paster dhe ne super gjendje.Behet 100% me gaz pasi ka motor te thjeshte.
Mund ta kontrolloni ku te doni
Opsionet:
-Fener kseno
-6 CD Charger
-Pasqyra me palosje
-Sensor shiu
-Sensor parkimi para-mbrapa
-Tapiceri lekure
-Sendilje me ngrohje
-Pilot automatik
-Sendilje me fryrje -shfryrje
-Tapetet origjinal te Audit
-2 celsa
-Lares feneresh
-Pasqyra me ngrohje
-Klima bizonale
Eshte makin per merakli dhe ato qe kerkojne dicka te paster dhe te mbajtur.
Makina ndodhet ne Durres
Cmimi 6100euro
Per cdo pyetje telefononi

  • 069Show phone
  • Durres
  • 16 January 2024
Support Ukraine