Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Audi A6

€5,200
5 photos
Age: 18 years
Mileage: 18400 km
Displacement: 2400 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Audi A6 2.4 benzine e vitit 2005 me kamjo automatike me 8 marsha ne super gjendje.Makina eshte e sapo ardhur ngaZvicra me te gjitha sherbimet e bera.Ka 184000km origjinale me liber sherbimesh.Eshte shume e paster dhe ne super gjendje.
Mund ta kontrolloni ku te doni
Opsionet
-Fenere kseno
-Xhama te zinj
-Navigator
-6cd charger
-Pasqyra me palosje
-Sensor shiu
-Sensore parkimi
-Lares feneresh
-Pilot automatik
Eshte makine per merakli dhe ato qe kerkojne dicka te paster dhe shume te mbajtur
Makina ndodhet ne Durres dhe
kushton 5200 euro diskutushem
Per cdo pyetje telefononi

  • 069Show phone
  • Kokomani
  • Durres
  • 11 March 2023
Support Ukraine