Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Audi A5

€16,300Neg
2016' Audi A5 photo #1
2016' Audi A5 photo #2
2016' Audi A5 photo #3
2016' Audi A5 photo #4
2016' Audi A5 photo #5
2016' Audi A5 photo #6
2016' Audi A5 photo #7
7 photos
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Previous owners: 1
Age: 7 years
Mileage: 116000 km
Displacement: 1998 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic, 7 gears
Exterior color: White

SHITET ⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Audi A5 S-Line 2.0 TDI Quattro
▪︎ Viti: 2015
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Targa: Shqiptare
▪︎ Km: 116.000 km
▪︎ Ngjyra: Bardhe
Opsionet shtese:
▪︎E sapo targuar (letrat per 1 vit, kolaudim per 2 vite, leje xhamat e zinj 5 vite)
▪︎Full Options
▪︎Start stop
▪︎ECO (fiket ne semafor)
▪︎Kamera Parkimi
▪︎Sensor Parkimi
▪︎Veteparkim
▪︎Pilot Automatik
▪︎Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual
▪︎Gomat 90%
▪︎Kompjuter bordi
▪︎Navi
▪︎CD
▪︎Jukebox
▪︎Bluetooth
▪︎Voice control
▪︎Distronic
▪︎Kamera rregjistrimi para dhe pas
▪︎Sistem audio Bang & Olufsen
▪︎Sedilje elektrike me ngrohje, ftohje dhe memorie
▪︎Fener Xenon, LED dhe Inteligjent
▪︎Baxha
▪︎Marsha F1 ne timon
▪︎Komanda ne timon
▪︎Keyless go
▪︎Pasqyra me ngrohje e memorje
▪︎etj.

📍Vendodhja: Tirane
💶 Cmimi: 16.300€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355693161130

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 19 October 2023
Support Ukraine