2015' Audi A5 photo #1
2015' Audi A5 photo #2
2015' Audi A5 photo #3
2015' Audi A5 photo #4
2015' Audi A5 photo #5
2015' Audi A5 photo #6
6 photos

2015' Audi A5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€14,500
Published 17 June 2024ID: nrtbDn

Information from the owner

Age: 9 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2015' Audi A5

SHITET↩️
ℹ️ AUDI A5 SLINE 35 TDI QUATTRO
ℹ️VITI 2015
ℹ️Forca motorike :2.0 (tdi)
ℹ️Dogane e Paguar
ℹ️146.000 KM (ORGJINALE ME GARANCI)
📂Opsione Shtese:
▪️Ndezje me Buton Start-Stop⁣⁣
▪️Baxho Xhami⁣⁣
▪️Sallon Lekure Gjendje Perfekte
▪️Sendiljet Para Elektrike + Ngrohje +Ftohje
▪️Sendiljet Para me Suport Trupi
▪️Sendiljet me Memorie
▪️Audi Drive Select
▪️Sensor Parkimi
▪️Kamera Parkimi
▪️Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
▪️Sistem Navigimi⁣⁣
▪️Kompjuter Bordi⁣⁣⁣
▪️Kroskot me Ekran Digital
▪️Komanda ne Timon
▪️Pasqyra me Palosje
▪️Sensor Dritash
▪️Sensor Shiu
▪️Cruise Control
▪️Limitor Shpejtesie
▪️Stopa LED
▪️Klima 4 Zona⁣⁣
▪️ESP / ABS
▪️Xhama te Zinj
▪️Dhe shume opsione te tjera...
ℹ️ MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR DHE ÇDO SHERBIM TE KRYER & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:i diskutushem

✅ @ermeliauto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

Support Ukraine