Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Audi A5

€15,900
2015' Audi A5 photo #1
2015' Audi A5 photo #2
2015' Audi A5 photo #3
2015' Audi A5 photo #4
2015' Audi A5 photo #5
2015' Audi A5 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 9 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Audi A5—2.0 TDI , Viti Prodhimit 2015 , kamio automatik , buton start , tapiceri lekure , sendilje me ngrofje , hapje mbyllje qendrore , navigator , komando ne timon , baxha xhami , disqe alumini , sensore parkimi , kamer parkimi , klima tronik , fener stopa me LED , drita kseno bikseno , kompjuter bordi , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—16.500 Euro I disktueshem ose nderrohet Cel—Viber—WhatsApp Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 29 March 2024
Support Ukraine