2014' Audi A5 photo #1
2014' Audi A5 photo #2
2014' Audi A5 photo #3
2014' Audi A5 photo #4
2014' Audi A5 photo #5
2014' Audi A5 photo #6
6 photos

2014' Audi A5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€13,999
Published 19 June 2024ID: 4C8ZNo

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2014' Audi A5

🚘 Audi A5 Premium Plus
♻️ 2.0 TFSI Quattro Cabrio
🔹Viti i prodhimit 2014
🔹Motorri 2.0 TFSI 224 PS
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 5
🔹Quattro (4 rrotat aktive)
🔹Cabriolet soft top
🔹Km. 179.000 (te certifikuara me liber sherbimesh)
🔹Kambio automatike 8G (8 marshe)
🔹Keyless go (hapje/mbyllje dhe ndezje me celes ne xhep)
🔹Klima digitale 2 zonale
🔹Salloni lekure me ngrohje dhe memorie,super i paster dhe comfort
🔹Sensore parkimi mbrapa
🔹Sensore drite shiu dhe presioni gomash
🔹Driver assist system (blind spot)
🔹Navigator i madh/Dvd/Cd Mp3 me bagazhier/Sd card/Bluetooth
🔹Disqe alumini 18’ goma te reja
🔹Mbyllje qendrore (3 celesat)
🔹Ndricim full led
Makina e sapoardhur nga jashte,ne gjendje perfekte.Mjetit i eshte paguar detyrimi doganor dhe sapo eshte targuar me te gjitha dokumentat e paguara. Mund te nderrohet me makine tjeter +/- ne vlere.
📌Cmim i diskutueshem !

Support Ukraine