Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Audi A5

€5,500
2011' Audi A5 photo #1
2011' Audi A5 photo #2
2011' Audi A5 photo #3
3 photos
Body: Coupe - 2 doors, 4 places
Condition: Excellent
Age: 12 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black metallic
Interior: Power Windows, Power Mirrors, Power Door Locks, Power Steering, Tinted Windows, Cruise Control, Dual Climate Control, Heated Seats, Cooled Seats, Power Seats, Rear Sliding Window, Tilt Steering, Adjustable Foot Pedals, 2nd Row Bucket Seats, 3rd Row Seat
Exterior: Alloy Wheels, Premium Wheels
Safety: Antilock Brakes, Driver Air Bag, Passenger Air Bag, Backup Sensors, Rear Air Bags, Side Air Bags, Traction Control
Electronics: Alarm, Bluetooth, AM/FM Radio, DVD Player, CD Changer, CD Player, Bluetooth, Navigation System, Park Assist

Audi A5 2011 Sportback në kushte të përsosura, mekanikisht dhe vizualisht të përsosur, motor shumë i fuqishëm me konsum të ulët, ka rreth 130,000 kilometra, përdor benzinë, ka bojë në gjendje shumë të mirë dhe rrota prej 19 inçesh. Po e shit vetëm për të blerë një makinë më të madhe.

  • 069Show phone
  • Christian
  • Durres
  • 20 December 2023
Support Ukraine