Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2018' Audi A4

€21,500
2018' Audi A4 photo #1
2018' Audi A4 photo #2
2018' Audi A4 photo #3
2018' Audi A4 photo #4
2018' Audi A4 photo #5
2018' Audi A4 photo #6
2018' Audi A4 photo #7
7 photos
Body: Sedan
Condition: Excellent
Age: 6 years
Mileage: 144000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

⤵️
▪︎ Marka,Modeli: Audi A4 2.0 TDI
▪︎ Viti: 2018
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 144.000
▪︎ Ngjyra: E bardhe
Opsionet shtese:
▪︎ Motor 2.0 TDI
▪︎ Start Stop
▪︎ ECO
▪︎ Keyless Go
▪︎ Cruise Control
▪︎ Kroskot Digital
▪︎ 3 Celsa
▪︎ Voice Control
▪︎ Fener Xenon, LED dhe Inteligjent
▪︎ Fener me larje
▪︎ Klima me 3 Zona
▪︎ Sensor dritash
▪︎ Sensor shiu
▪︎ Auto Hold
▪︎ Kompjuter bordi
▪︎ Navi
▪︎ Telephone
▪︎ USB
▪︎ Bluetooth
▪︎ Baxha
▪︎ Kamera regjistrimi
▪︎ Sensor Parkimi
▪︎ Kamera parkimi
▪︎ Sedilje elektrike
▪︎ Sedilje me ngrohje
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Marsha F1 ne timon
▪︎ Pasqyra elektrike me ngrohje
▪︎ etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 21.500€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355692605773

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 19 January 2024
Support Ukraine